Ford FRDM12029-3V Ignition Coil Set 4.6L 3V
| SKU | FRDM12029-3V |
| Vendor | Ford |
| Status | In-active |
| Price | 255.99 USD 254.93 USD |
| Cost per item | 225.14 USD |
| Inventory | 1 in stock |
| Inventory stocked at | Manual |
| Taxable | Yes |
| Barcode | |
| Weight |
Modern4WD

| SKU | FRDM12029-3V |
| Vendor | Ford |
| Status | In-active |
| Price | 255.99 USD 254.93 USD |
| Cost per item | 225.14 USD |
| Inventory | 1 in stock |
| Inventory stocked at | Manual |
| Taxable | Yes |
| Barcode | |
| Weight |