Simpson Safety SIMDX2115K Shoe DNA X2 Blackout Size 11.5
| SKU | SIMDX2115K |
| Vendor | Simpson Safety |
| Status | Active |
| Price | 129.95 USD 129.95 USD |
| Cost per item | 102.96 USD |
| Inventory | 2 in stock |
| Inventory stocked at | Manual |
| Taxable | Yes |
| Barcode | |
| Weight |
Modern4WD

| SKU | SIMDX2115K |
| Vendor | Simpson Safety |
| Status | Active |
| Price | 129.95 USD 129.95 USD |
| Cost per item | 102.96 USD |
| Inventory | 2 in stock |
| Inventory stocked at | Manual |
| Taxable | Yes |
| Barcode | |
| Weight |