Tuff-stuff TFS6177A Corvette 80-82 Power Steering Pump Chrome
| SKU | TFS6177A |
| Vendor | Tuff-stuff |
| Status | In-active |
| Price | 259.99 USD 290.79 USD |
| Cost per item | 228.99 USD |
| Inventory | 1 in stock |
| Inventory stocked at | Manual |
| Taxable | Yes |
| Barcode | |
| Weight |
Modern4WD

| SKU | TFS6177A |
| Vendor | Tuff-stuff |
| Status | In-active |
| Price | 259.99 USD 290.79 USD |
| Cost per item | 228.99 USD |
| Inventory | 1 in stock |
| Inventory stocked at | Manual |
| Taxable | Yes |
| Barcode | |
| Weight |