Wilwood WIL150-20-D52K Pad Set BP-20 D52 Big GM
| SKU | WIL150-20-D52K |
| Vendor | Wilwood |
| Status | Active |
| Price | 154.29 USD 154.29 USD |
| Cost per item | 101.66 USD |
| Inventory | 4 in stock |
| Inventory stocked at | Manual |
| Taxable | Yes |
| Barcode | |
| Weight |
Modern4WD

| SKU | WIL150-20-D52K |
| Vendor | Wilwood |
| Status | Active |
| Price | 154.29 USD 154.29 USD |
| Cost per item | 101.66 USD |
| Inventory | 4 in stock |
| Inventory stocked at | Manual |
| Taxable | Yes |
| Barcode | |
| Weight |