Wilwood WIL15B-8949K Brake Pad Set Polymatrix B Powerlite Caliper 7912
| SKU | WIL15B-8949K |
| Vendor | Wilwood |
| Status | In-active |
| Price | 181.68 USD 181.68 USD |
| Cost per item | 135.81 USD |
| Inventory | 0 in stock |
| Inventory stocked at | Manual |
| Taxable | Yes |
| Barcode | |
| Weight |
Modern4WD

| SKU | WIL15B-8949K |
| Vendor | Wilwood |
| Status | In-active |
| Price | 181.68 USD 181.68 USD |
| Cost per item | 135.81 USD |
| Inventory | 0 in stock |
| Inventory stocked at | Manual |
| Taxable | Yes |
| Barcode | |
| Weight |