Wilwood WIL160-3270A Rotor Aluminum Sprint 42 Spline
| SKU | WIL160-3270A |
| Vendor | Wilwood |
| Status | Active |
| Price | 117.50 USD 117.50 USD |
| Cost per item | 88.60 USD |
| Inventory | 2 in stock |
| Inventory stocked at | Manual |
| Taxable | Yes |
| Barcode | |
| Weight |
Modern4WD

| SKU | WIL160-3270A |
| Vendor | Wilwood |
| Status | Active |
| Price | 117.50 USD 117.50 USD |
| Cost per item | 88.60 USD |
| Inventory | 2 in stock |
| Inventory stocked at | Manual |
| Taxable | Yes |
| Barcode | |
| Weight |